Kariéra v
BNP Paribas Cardif

Podpora klientského servisu

Do společnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovna hledáme milou posilu do Call Centra:

Do klíčového oddělení společnosti, které má na starosti komunikaci s klienty našich obchodních partnerů, hledáme nového kolegu či kolegyni. Stane se důležitým členem malého přátelského týmu se smyslem pro humor, který umí táhnout za jeden provaz.
Tato pozice se ukázala jako dobrý startovací bod pro kariérní růst v rámci naší skupiny. Vyhovuje i maminkám na MD. Jsme flexibilní v plánování směn a nabízíme i zkrácené pracovní úvazky. Nepracujeme o víkendu.

Náplň naší činnosti

  • Podpora a vyřizování dotazů klientů (telefonicky, e-mailem).
  • Komunikace s pouze s klienty, kteří sami kontaktují klientský servis se svým požadavkem. Nic nenabízíme ani nesjednáváme.
  • Volání klientům, kteří nám již nahlásili škodní událost. Účelem je zjištění informací k dokončení jejich požadavku.

Co od budoucího kolegy či kolegyně očekáváme

  • Pro-klientské myšlení, chuť pomáhat lidem
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Pozitivní přístup
  • Základní znalost práce s počítačem
  • SŠ vzdělání (vhodné i pro studenty)

V čem se u nás zdokonalíte

  • Rozvaha a empatická komunikace
  • Profesionální asertivní vystupování

Co může budoucí kolega / kolegyně očekávat od nás

  • Férové a vstřícné jednání
  • Kompletní podporu při zaškolení i další spolupráci
  • Možnost seberealizace – nové nápady jsou u nás vítány
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 3217/16, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 25. 3. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

130-150 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

BNP Paribas Cardif Services s.r.o.

Kontakt

Michaela Kádnerová
Plzeňská 3217/16
155 00  Praha 5
Česká republika