EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Compliance Officer Junior

Bavila by Vás analýza legislativy, zjišťování oblastí ke zlepšení, podpora v nastavování procesů v souladu s regulatorními a interními požadavky a poskytování Compliance poradenství?

Je pro Vás výzvou zajímavá a nejednotvárná práce umožňující profesní rozvoj?

Do našeho Compliance týmu hledáme kolegyni nebo kolegu, který bude zodpovědný především za oblast finanční bezpečnosti.

Náplň pracovní činnosti

  • Kontrola souladu činností společnosti s obecně závaznými právními předpisy v rámci Compliance agendy především se zaměřením na finanční bezpečnost ( boj proti praní špinavých peněz, financování terorismu (AML/CFT) a korupci) a profesní etiku.
  • Kooperace při udržování a dodržování interních směrnic v oblasti finanční bezpečnosti.
  • Implementace nových regulatorních a interních požadavků do procesů společnosti.
  • Analýza rizik, identifikace slabých míst a navrhování akčních plánů a jejich follow-up nápravných opatření.
  • Vyhodnocování potencionálních případů legalizace výnosů z trestné činnosti či financování terorismu, a případná komunikace s regulátorem.
  • Sledování aktuálního vývoje legislativy a regulace.
  • Podpora při školení zaměstnanců.
  • Spolupráce s týmy napříč společností.

Váš profil

  • Pochlubíte se ukončeným VŠ vzděláním (preference v oboru ekonomie nebo práva).
  • Máte alespoň krátkodobou zkušenost v oblasti Compliance.
  • Výhodou může být praxe v oblasti pojišťovnictví či bankovnictví.
  • Orientujete se v problematice finanční bezpečnosti a v souvisejících právních předpisech.
  • Domluvíte se bez větších problémů anglicky a plynule česky / slovensky.
  • Jste spolehlivý a komunikativní člověk s chutí učit se, pracovat samostatně, ale také v týmu.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Účast na školení pro Compliance nováčky, které se koná v Paříži.
  • Možnost home office.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Kontakt

Martina Řehořová