EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Podpora klientského servisu

Do klíčového oddělení společnosti, které má na starosti komunikaci s klienty našich obchodních partnerů, hledáme nového kolegu či kolegyni. Stane se důležitým členem malého přátelského týmu se smyslem pro humor, který umí táhnout za jeden provaz.

Tato pozice se ukázala jako dobrý startovací bod pro kariérní růst v rámci naší skupiny. Vyhovuje i maminkám na MD. Jsme flexibilní v plánování směn a nabízíme i zkrácené pracovní úvazky ( 6h / denně). Nepracujeme o víkendu.

Náplň naší činnosti

  • Podpora a vyřizování dotazů klientů (telefonicky, e-mailem).
  • Komunikace s pouze s klienty, kteří sami kontaktují klientský servis se svým požadavkem. Nic nenabízíme ani nesjednáváme.
  • Volání klientům, kteří nám již nahlásili škodní událost. Účelem je zjištění informací k dokončení jejich požadavku.

Co od budoucího kolegy či kolegyně očekáváme

  • SŠ vzdělání (vhodné i pro studenty)
  • Pro-klientské myšlení, chuť pomáhat lidem
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Pozitivní přístup
  • Základní znalost práce s počítačem

Nabízíme

  • Plný nebo zkrácený úvazek (minimálně na 6 h / denně, nutnost pokrýt směnu během odpoledne od 12:00 - 18:00)
  • Kompletní podporu při zaškolení i další spolupráci
  • Možnost seberealizace – nové nápady jsou u nás vítány
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Rozsáhlý systém benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Martina Řehořová