EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Data Management Support

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Data management support. Jedná se především o vyhledávání informací v interním systému společnosti, příprava a kontrola úhrad z pojistných, komunikace s úřady státní správy, reporting, odpovědnost za evidenci externích dodavatelů a další administrativní činnosti v rámci podpory oddělení.

Náplň pracovní činnosti

  • Budete zodpovědní za kontrolu příjemců výplat pojistného plnění a úhrad za doložené pokladní doklady a faktury za lékařské zprávy.
  • Součástí Vaší práce bude i evidence a kontrola dodavatelů společnosti.
  • Pravidelně budete také kontrolovat zprostředkovatele a bankovní účty společnosti.
  • Nedílnou součástí je i správa datové schránky pojišťovny.
  • Připravovat také budete žádosti o součinnost (Policie ČR, OSSZ, Insolvenční správci a Exekutoři).

Váš profil

  • Pochlubíte se SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření.
  • Máte minimálně základní znalost na PC (MS Excel, MS Word) a alespoň krátkou zkušenost z administrativní pozice.
  • Důležitý je pro nás výborný psaný i mluvený projev.
  • Výhodou může být i vaše alespoň písemná znalost anglického jazyka.
  • Mezi Vaše přednosti patří pečlivost, chuť učit se novým věcem, týmovost.

Co Vám nabídneme na oplátku

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Kontakt

Martina Řehořová