EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Pracovník / pracovnice stížností & metodolog junior

BNP Paribas Cardif Pojišťovna působí úspěšně přes 24 let na pojistném trhu České republiky. Naše pojišťovna nabízí pojištění osobních financí, pojištění osobních věcí nebo rodinné pojištění a to ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty.

Máte zkušenosti z oblasti administrativy, perfektní znalost psaného českého jazyka a domluvíte se slušně anglicky?

V současné době hledáme nového kolegu / kolegyni do týmu Stížností.

Náplň pracovní činnosti

  • Písemné vyřizování stížností klientů na životní a neživotní pojištění.
  • Komunikace se zákazníky a partnery ohledně stížností.
  • Tvorba metodik k novým smlouvám.
  • Návrhy řešení specifických případů, zanesení do metodik.
  • Spolupráce na změnách interních postupů pro zlepšení zákaznické spokojenosti.
  • Spolupráce na analýze stížností klientů.
  • Úzká spolupráce s jinými odděleními pojišťovny, které se podílejí na vytváření produktů a komunikaci s klientem.

Váš profil

  • Máte praxi z oblasti administrativy (ideálně s řešením stížností klientů)
  • Pochlubíte se minimálně středoškolských vzděláním, ideálně vysokoškolským diplomem.
  • Máte perfektní znalost psaného českého jazyka a schopnost kreativního psaní.
  • Orientujete v MS Office (zejm. Excel, Word).
  • Bez problémů se domluvíte anglicky (min. úroveň B2).
  • Mezi Vaše přednosti patří příjemné vystupování, cit pro preciznost a kladný vztah k administrativní práci.
  • Vaší výhodou může být předchozí znalost oblasti pojišťovnictví či zájem o tuto oblast.

Co Vám nabídneme na oplátku

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Řehořová