EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Medical underwriter

BNP Paribas Cardif Pojišťovna působí úspěšně přes 24 let na pojistném trhu České republiky. Naše pojišťovna nabízí pojištění osobních financí, pojištění osobních věcí nebo rodinné pojištění a to ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty.

Máte zkušenosti z pojišťovny nebo se pochlubíte vzděláním v oblasti zdravotnictví?

V současné době hledáme nového kolegu / kolegyni do týmu, který se zabývá zdravotními posudky a stanovisky k pojistným událostem.

Náplň pracovní činnosti

  • Budete se podílet na zdravotních posudcích k pojistným událostem.
  • Provádět datové kontroly klientů.
  • Zpracovávat lékařské dokumentace.
  • Komunikovat s externími zdravotnickými zařízeními
  • Spolupracovat s bankéři.
  • Podílet se na další administrativní agendě oddělení.

Váš profil

  • Pochlubíte se minimálně SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví nebo praxí v oblasti pojišťovnictví.
  • Orientujete se v MS Office (pokročilá znalost MS Excel).
  • Domluvíte se anglicky alespoň na základní úrovni.
  • Vaší výhodou může být předchozí praxe na obdobné pozici.
  • Mezi Vaše přednosti patří cit pro preciznost, analytické schopnosti a schopnost samostatně se rozhodovat.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Řehořová