EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

Podpora oddělení stížností - zkrácený úvazek

Do společnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovna hledáme kreativní a milou posilu do oddělení stížností.

Náplň pracovní činnosti

  • Rozhodování o oprávněnosti stížností klientů na životní a neživotní pojištění a jejich písemné vyřizování
  • Spolupráce na změnách interních postupů pro zlepšení zákaznické spokojenosti
  • Spolupráce na analýze stížností klientů

Váš profil

  • Mezi Vaše přednosti patří perfektní znalost psaného českého jazyka a schopnost kreativního psaní
  • Jste pokročilý uživatel MS Office (Word, Excel)
  • Máte schopnost kritického myšlení a smysl pro detail
  • Jste precizní, spolehlivý/á a pracujete systematicky
  • Máte chuť a ochotu učit se novým věcem a dokážete akceptovat změny na denní bázi
  • Máte chuť a zájem vymýšlet nové způsoby komunikace

Vaší výhodou může být:

  • Základní znalost z oblasti pojišťovnictví/zájem o tuto oblast
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky

Co nabízíme?

  • Kreativní a různorodou práci, při které se nebudete nudit, s možností vlastní iniciativy a samostatnosti
  • Profesionální kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti se silným zázemím
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Čaj/kávu v kuchyňkách
  • Pracovní úvazek 20hodin/týdně (DPP/DPČ) a dlouhodobou spolupráci (prozatím do konce roku 2021).
  • Práce je vhodná pro studenty VŠ nebo maminky na MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2021 do 31. 10. 2022

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Kateřina Terlecká