EN

KARIÉRA V
BNP Paribas Cardif

DATA PROTECTION COMPLIANCE SPECIALIST - DPČ

Do společnosti BNP Paribas Cardif Services hledáme posilu pro řízení data protection compliance agendy v regionu CE.

Náplň pracovní činnosti

  • Výpomoc s administrací data protection agendy v regionu (CZ, SK, AT) a podpora DPO
  • Plnění regulatorních povinností vyplývajících z relevantních norem (GDPR, ePrivacy, ZEK, zákon 110/2019 Sb., 480/2004 Sb.…)
  • Zodpovědnost za data protection compliance ve svěřených oblastech interních klientů
  • Spolupráce s kontaktními osobami interních klientů a aktualizace dokumentace
  • Sledování a analýza regulatorních požadavků plynoucích z judikatury a stanovisek regulátora (CZ, SK, AT)
  • Analýza interních procesů a jejich popis, zapojení do interních projektů a vývoje
  • Spolupráce na auditech ochrany osobních údajů
  • Pravidelný reporting na Head Office s využitím interních nástrojů
  • Revize smluv, tvorba DPIA, balančních testů, směrnic apod.
  • Administrace Sharepoint sites, spolupráce na tvorbě vzdělávacích kampaní a materiálů
  • Spolupráce na analýze žádostí klientů a reakcích

Váš profil

  • Jste studentem VŠ, právnická fakulta nebo business admnistration, případně se pochlubíte ukončeným vysokoškolským vzděláním.
  • Elementární znalost veřejnoprávních norem pro oblast data protection a regulatorních požadavků
  • Zájem o problematiku ochrany dat a technologií
  • Znalost anglického jazyka slovem a písmem (komunikace na denní bázi)
  • Máte schopnost kritického myšlení, smysl pro detail a proaktivní přístup
  • Jste asertivní, precizní, spolehlivý/á a pracujete systematicky
  • Chuť a ochota učit se novým věcem a dokážete akceptovat změny na denní bázi

Vaší výhodou může být:

  • Znalost německého jazyka
  • Zkušenost s problematikou ochrany dat
  • Orientace v komunikačních technologiích

Nabízíme

  • Atraktivní pracovní náplň s velkým potenciálem
  • Multidisciplinární obor a možnost vzdělávání
  • Kreativní a různorodou práci, při které se nebudete nudit, s možností vlastní iniciativy a samostatnosti.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím
  • Flexibilní pracovní dobu s pracovním úvazkem 20hodin/týdně (DPP/DPČ) a dlouhodobou spolupráci.
  • Po odpracování minimálně 5 hodin denně nabízíme stravenky
  • Širokou škálu zajímavých benefitů, možnost Home Office
  • Čaj/kávu v kuchyňkách, wellbeing aktivity (přednášky, Dny Zdraví...), slevy u našich partnerů atd.
  • Práce je vhodná pro studenty VŠ nebo maminky na MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

Boudníkova 2506/1, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), Čeština (výborná)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Kateřina Terlecká